Arkeoloji
Bilgisayar
Bilim
Bitkiler
Biyografi
Biyoloji
Coğrafya
Din
Edebiyat
Ekonomi
Elektronik
Felsefe
Fizik
Genel
Hayvanlar
Hukuk
internet
İslam Ansiklopedisi
Jeoloji
Kimya
Matematik
Müzik
Programlama
Rehberlik
Resim
Rüya Tabirleri
Sağlık
Sinema
Siyaset
Sosyoloji
Spor
Şifalı Bitkiler
Tarih
Teknoloji
Tıp
Tiyatro
Uzay
Yerler
Ziraat


vuhuv.com.tr

Rüya Tabirleri Rüyada Şişlerin İnmesi Görmek

Rüyada Şişlerin İnmesi Görmek Rüyada bir arızadan dolayı meydana gelen şişlerin inmesi,kayıp kimsenin vatanına, dargın kimsenin dostuna, birbirlerinden ayrılmış adamların birbirlerine kavuşmasına veya ümidini kesdikten so a eşyanın yine evvelden bulunduğu durumuna dönmesine işarettir.Bazen de şişin inmesi, devlet hizmetinden ayrılacağına işarettir.  

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şişlerin

 Rüyada Şişirmek Görmek

Rüyada Şişirmek Görmek Şişmeye müsait olan şeyleri şişirmek (balon, lastik vs) atıl ve kullanışsız olan şeyleri işe yarar hale getirmeye, iş ve hayattaki durgunluğun gitmesine; Yapısı itibariyle şişirilemeyecek olan şeyi şişirmek göz boyamaya, yapay gösterişlere delalet eder.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şişirmek Görmek

 Rüyada Şişeci Görmek

Rüyada Şişeci Görmek Bir kimsenin rüyasında bir şişeci görmesi; o kimsenin nefsiyle ve malıyla gururlandığına, ahmak kimselerle arkadaşlık kurduğuna işaret eder. Bir başka yoruma göre bir kimsenin rüyasında şişeci görmesi; o kimsenin geçiminin temiz olduğuna ve cahillere iyi muamele yaptığına ve sırlarının da açığa çıkacağına, bazen de kişinin rüyasında bir şişeci görmesi; o kimsenin işlemiş olduğu bir cinayetten dolayı bir tazminat ödeme zorunda kalacağına yorumlanır.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şişeci Görmek

 Rüyada Şişe Görmek

Rüyada Şişe Görmek evin hanımına yahut kadın hizmetçiye, sırları saklayan kadına, söz taşıyan dosta, İçi yağ dolu şişe kadın ve onun süsüne, Şişe kırıkları mala, İçi sidik dolu şişe zina yapan kadına, şişeye işemek zina yapmaya, Şişenin kırılması ev içinde meydana gelecek fitneye, Şişeler, muhtelif karakterdeki erkeklere, Şarap şişesi eşya nakletmekte mütereddit yahut hamile kadına, Şişe satan kimseyi görmek mal ve dünyalığı ile gururlanmaya, ahmak kimse ile dostluğa, Şişeci temiz geçime, cahillere yumuşak davranmaya, sırların açığa çıkmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Cam.)

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şişe Görmek

 Rüyada Şiş Görmek

Rüyada Şiş Görmek Vücutta görülen kabarıklık mal ve dünyalıkta artışa, üzüntüden so a ferahlamaya yahut gurur ve kibire düşmeye; Çorap,kazak vb örmekte kullanılan şiş murada ermeye, varlık ve dirliğe; Şişkebap görmek zahmetle birlikte ulaşılan mal ve mertebeye; gizli şeyylerin açığa çıkmasına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; İğ, İğne, Kebap.)

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şiş Görmek

 Rüyada Şit (a. s.) Görmek

Rüyada Şit (a.s.) Görmek Güzel yaşamaya ve hoş geçime, evlad ve nimete, sevinç ve mutluluğa delalet eder.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şit (a. s.) Görmek

 Rüyada Şıra Görmek

Rüyada Şıra Görmek Rüyanızda kendinizi herhangi bir yerde üzümleri sıkarak şıra yaptığınızı görmeniz; elinizin çok açık olmasına rağmen etrafınızdaki insanların bu cömertliğinizden istifade edemediklerine işaret eder.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Ş

 Rüyada Şimşir Görmek

Rüyada Şimşir Görmek Bir kimsenin rüyasında bir şimşir ağacı veya şimşir ağacından yapılmış bir eşya görmesi; bütün zorluklarına rağmen o kimsenin halen yapmakta olduğu işinde başarılı olacağına delalet şeklinde tabir olunur.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şimşir Görmek

 Rüyada Şimşek Görmek

Rüyada Şimşek Görmek Habere, gizli olan şeyin açığa çıkmasına, sapıklıktan so a hidayete, kayıp kimsenin gelmesine, sıkıntıda olanın kurtulmasına, uzaktan gelecek menfaate, Şimşek görmek hastanın vefatına, şimşeğin elbisesini yakması -hanımı hasta ise- vefat etmesine, değillse bir üzüntüye, Şimşek bazen ordunun savaş hazırlığına delalet eder.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şimşek Görmek

 Rüyada Şilte Görmek

Rüyada Şilte Görmek Rüyada şilte görme, ehil ise memuriyete, ehil değilse arazi ve emlak gibi şeyler satın almaya işarettir.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şilte Görmek