Arkeoloji
Bilgisayar
Bilim
Bitkiler
Biyografi
Biyoloji
Coğrafya
Din
Edebiyat
Ekonomi
Elektronik
Felsefe
Fizik
Genel
Hayvanlar
Hukuk
internet
İslam Ansiklopedisi
Jeoloji
Kimya
Matematik
Müzik
Programlama
Rehberlik
Resim
Rüya Tabirleri
Sağlık
Sinema
Siyaset
Sosyoloji
Spor
Şifalı Bitkiler
Tarih
Teknoloji
Tıp
Tiyatro
Uzay
Yerler
Ziraat


vuhuv.com.tr

Rüya Tabirleri Rüyada Abdest Görmek

Rüyada Abdest Görmek Abdest almak güzelliğe, korunmaya, hayır ve iyiliğe delalet eder. Temiz su ile tam olarak abdest almak maksada kavuşmaya, Abdestin tamamlanmaması mevcut sıkıntıların bir süre daha devam etmesine, Namaz kılmak gayesiyle abdest almak korkudan emin olmaya, Allahu Teala'nın himayesine, Abdest alıp namaza durmak gam ve kederden kurtularak Allah'a hamdetmeye, Abdest üstüne abdest almak ziyade nurlanmaya ve aydınlık bir gönüle, Meyve suyu gibi kendisiyle abdest almanın caiz olmadığı şeylerle abdest almak arzu edilen şeyin gerçekleşmemesine, Abdest almak isteyip de su bulamamak istenen şeyin güçlüğüne, Boy abdesti gerektiren bir durumda sadece namaz abdesti almak çetin bir işe girmeye, Sıcak ...

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Abdest Görmek

 Rüyada Abanoz Ağacı Görmek

Rüyada Abanoz Ağacı Görmek Erkek görürse neşeli, varlıklı bir kadına; kadın görürse katı kalpli zengin bir erkeğe delalet eder.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Abanoz Ağacı Görmek

 Rüyada Abanoz Görmek

Rüyada Abanoz Görmek Rüyada abanoz ağacını veya abanozdan yapılmış eşya gören kimsenin, çok inatçı birisi ile evlenmesine ya da inatçı birisi ile iş yapmasına işaret eder.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Abanoz Görmek

 Rüyada Aba Görmek

Rüyada Aba Görmek Bakınız;  Rüyada Hırka Görmek ,  Rüyada Elbise Görmek  ...

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Aba Görmek

 Rüyada Ab-ı Hayat Görmek

Rüyada Ab-ı Hayat Görmek Bir kimsenin rüyasında ab-ı hayat denilen suyun aktığını görmesi; o kimsenin ömrünün uzun olacağına ve işlerinin yolunda gideceğine işarettir. Bir kimsenin rüyasında ab-ı hayat denilen sudan içtiğini görmesi; o kimsenin borçlarından, hastalıklarından, keder ve üzüntülerinden kurtulacağına yorumlanır.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Ab-ı Hayat Görmek

 Rüyada A'raf Suresi Görmek

Rüyada A'raf Suresi Görmek Nüzhetü'l-Mecâlis adlı kitaba göre bir kimsenin rüyasında A'raf Sûresi'ni okuması; o kimsenin garip olarak öleceğine işaret eder. Bir başka yoruma göre bu rüyayı gören kimse her ilim dalından tahsil ederek nasibini alır ve bilgili bir hale gelir. İbn-i Sîrîn'in yorumuna göre: Rüyasında A'raf Sûresi'nin tamamını veya bir kısmını okuduğunu gören kimsenin; halis dindar bir kişi olduğuna ve sonunun da hayır olacağına yorumlanır. İbn-i Kesîr’in yorumuna göre: Böyle bir rüya gören kimsenin düşmanlarına galip geleceği muhtemeldir. Câfer-i Sâdık'ın yorumuna göre: Böyle bir rüya gören kimse her zaman Allah'ın rızasını kazanır ve duası kabul olur. Nâfî ve ...

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada A'raf Suresi Görmek