Arkeoloji
Bilgisayar
Bilim
Bitkiler
Biyografi
Biyoloji
Coğrafya
Din
Edebiyat
Ekonomi
Elektronik
Felsefe
Fizik
Genel
Hayvanlar
Hukuk
internet
İslam Ansiklopedisi
Jeoloji
Kimya
Matematik
Müzik
Programlama
Rehberlik
Resim
Rüya Tabirleri
Sağlık
Sinema
Siyaset
Sosyoloji
Spor
Şifalı Bitkiler
Tarih
Teknoloji
Tıp
Tiyatro
Uzay
Yerler
Ziraat


vuhuv.com.tr

Rüya Tabirleri Rüyada Şura Suresi Görmek

Rüyada Şura Suresi Görmek Rüyada Şura süresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek uzun ömre, çok istiğfarda bulunmaya, ilim ve amelde ziyadece, hastalıktan kurtulmaya işarettir.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şura Suresi Görmek

 Rüyada Şuayb (a. s.) Görmek

Rüyada Şuayb (a.s.) Görmek Bir toplulukla yapacağı alışverişten zarar etmeye ve kandırılmaya, sonda hakkını geri almaya, kız evladı ile mutluluk bulmaya delalet eder.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şuayb (a. s.) Görmek

 Rüyada Şuara Suresi Görmek

Rüyada Şuara Suresi Görmek Şuara süresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek,kötü ve yalan sözden kendisini muhafaza etmeye işarettir.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şuara Suresi Görmek

 Rüyada Şua Görmek

Rüyada Şua Görmek Bakınız; Işın.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şua Görmek

 Rüyada Şort Görmek

Rüyada Şort Görmek Kısa spor donu giymek gençler için oyun ve eğlenceye, yaşlılar için soytarıca davranışlara delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Külot.)

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şort Görmek

 Rüyada Şoför Görmek

Rüyada Şoför Görmek Bakınız; Sürücü.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şoför Görmek

 Rüyada Şişmanlık Görmek

Rüyada Şişmanlık Görmek Rüyada şişman olduğunu gören kimsenin, malı artar. Şişmanlığı ile beraber, üzerinde san elbise olduğunu gören kimse ise, hastalanır, So a o hastalıktan iyi olur. Bazı tabirciler, şişmanlık izzet ve yüceliğe, bazılan da dinve iman kuvvetine işarettir, dediler.Bazı tabirciler ise şişmanlık rüya sahibinin halk içerisihde beğenilmesine, kadir ve sanının yüce olmasına işarettir, dediler.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şişmanlık Görmek

 Rüyada Şişmanlık Görmek

Rüyada Şişmanlık Görmek Rüyanızda kendinizi olduğunuzdan daha şişman görmeniz; isterinizin yoğunluğundan dolayı çok fazla yorulduğunuza ve sıhhatiniz için bir müddet istirahat etmeniz gerektiğine delalet eder. Bir başka tabire göre bir kimsenin rüyasında kendisini normal halinden daha fazla şişman olduğunu görmesi; o kimsenin malının artacağına, izzet sahibi olacağına ve dini inancının kuvvetli olduğuna işaret eder. Bir kimsenin rüyasında şişman olduğunu görmesiyle birlikte üzerinde bir sarı elbisesinin bulunduğunu görmesi; o kimsenin bir hastalığa yakalanacağına ancak daha sonra şifa bularak bu hastalıktan kurtulacağına yorumlanır.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şişmanl

 Rüyada Şişman Görmek

Rüyada Şişman Görmek Şişman olduğunu görmek zengin olmaya, izzet ve şerefe, din ve dünya kuvvetine, Şişman birini görmek, bu nitelikte birine delalet eder.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şişman Görmek

 Rüyada Şişlik Görmek

Rüyada Şişlik Görmek insanın rüyada bedeninde şişlik görmesi, o insanın kuvvetinin ve durumunun daha da iyi olmasına ve bilgi aktarmaya işarettir. Bazı tabirciler, bu rüya Üzüntü ve kederden so a mala erişmeye işarettir, dediler. Rüyada bedende görülen şişlik kibirlenmeye ve batıl bir davada bulunmaya işarettir. Rüyada vücutta görülen şişkinlik, kuvvete, iyi hainliğeve yükselmeye işarettir.

Kategori : Rüya Tabirleri | Etiket: Rüyada Şişlik Görmek